کد خبر: ۳۷۹۳۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵ 17 February 2017
به گزارش "تابناک یزد"، در حالى که عنوان شده با توجه به تغییر قوانین از سال ٢٠١٦، محرومیت لیگ قهرمانان به مسابقات داخلى مرتبط نمی‌شود، طارمى مشکلى براى همراهى این تیم نخواهد داشت.

پرسپولیس در دیدار اول خود در فصل جدید لیگ قهرمانان به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت و گفته مى شود مهدى طارمى با توجه به اخراجش در آخرین بازى سرخپوشان در لیگ قهرمانان از همراهى این تیم محروم خواهد بود.

با این حال مهدى طارمى که در فصل گذشته لیگ برتر با توجه به کارت قرمزى که برابر الهلال دریافت کرده بود، این تیم را برابر پدیده مشهد همراهى نکرده بود، اینگونه محرومیت خود را سپرى کرد و اینگونه به نظر مى رسد مشکلى براى همراهى این تیم برابر الهلال در عمان نخواهد داشت.

طارمى که محرومیت خود را پیش از تغییرات در مقررات این مسابقات در فصل ٢٠١٦ پشت سر گذاشته و اکنون با توجه به اینکه محرومیت خود را برابر پدیده در مسابقات داخلى پشت سر گذاشته اکنون این محرومیت عطف به سابقه نخواهد شد و به نظر مى رسد این بازیکن مشکلى براى همراهى سرخپوشان نخواهد داشت.

به نظر می رسد کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در مورد اعلام این محرومیت دچار اشتباه شده است. منابع ورزش سه، تایید می کنند که طارمی برای حضور در این مسابقه مشکلی ندارد و می تواند در بازی الهلال پرسپولیس را همراهی کند. البته با توجه به اینکه ادعا شده کمیته روابط بین الملل در این باره از AFC استعلام گرفته است، لازم است پرسپولیسی ها استعلام دیگری نیز برای قطعیت ماجرا بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، برانکو قصد داشت برای بازی الهلال از علی علیپور استفاده کند که با این وصف، خود طارمی دوباره به عنوان مهره ثابت خط حمله مقابل تیم قدرتمند الهلال به میدان خواهد رفت تا سرخپوشان با حداکثر نفرات ممکن و با تیم کامل مقابل الهلال به میدان بروند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار