کد خبر: ۳۷۷۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۶ 15 February 2017
به گزارش تابناک یزد، مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: بیمه بورسیه جوانان آماده شده است و از آن رونمایی می‌کنیم.

محسن طلایی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: با همکاری بیمه ایران، محتوای بیمه بورسیه آماده شده است و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری از این بیمه رونمایی کنیم.

طلایی پیش از این درباره بیمه بورسیه تحصیلی جوانان گفته بود: این بیمه در زمینه تحصیلات در مدارس و دانشگاه‌های غیرانتفاعی و دانشگاه‌های خارج از کشور، دوره‌ آموزشی و تقویتی دانش‌آموزان و دانشجویان خدماتی را ارایه می‌دهد.

به گفته وی امکان سپرده‌گذاری از دوران کودکی فرد فراهم است و با سپرده‌گذاری ۵ تا ۷ ساله محقق می‌شود. کارهای کارشناسی مربوط به این بیمه را در وزارت ورزش و جوانان انجام داده‌ایم و بیمه ایران نیز باید مجوز لازم را دریافت کند.

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان همچنین در ادامه با اشاره به خانه‌های جوانان گفت: با حضور مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان، راه‌اندازی خانه‌های جوانان را در استان‌های مختلف سرعت بخشیده‌ایم و تلاش می‌کنیم تا پایان سال جاری مراکز استانی حداقل یک خانه جوانان داشته باشد البته  در حال حاضر در ۱۹ استان خانه‌های جوانان راه اندازی شده‌ است.

وی درباره وضعیت تملک خانه‌های جوانان گفت: بودجه ۱۹ خانه جوان برای در اختیار گرفتن ملک استیجاری آماده شده است. سیاستگذاری این خانه‌ها و تامین مخارج آن‌ها بر عهده اداره کل ورزش و جوانان استان‌ها است و مدیریت و برنامه‌ریزی برای آن‌ها با مشارکت جوانان استان‌ها انجام می‌شود البته امیدواریم بر اساس مصوبه مجلس،بودجه عمرانی حوزه جوانان در سال آینده نهایی شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار