تیم فوتبال وحدت یزد در ورزشگاه شهیدنصیری یزد با دو گل مقابل مس رفسنجان شکست خورد.
کد خبر: ۳۷۳۶۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۹ 07 February 2017
به گزارش تابناک یزد،تیم فوتبال وحدت یزد در حالی این هفته مغلوب مس رفسنجان شد که حواشی زیادی را در طول هفته پشت سر گذاشت و آخرین حاشیه اش نیز، تغییر نام تیم یزد، به وحدت یزد بود. امیری سرمربی وحدت که نتایج خوبی را با این تیم نگرفت، این هفته در مقابل دیدگان هواداران خود متحمل شکست بدموقع شد.

وحدت یزد که در حال حاضر از مدعیان اصلی سقوط به لیگ دو است، هواداران این تیم نمی خواهند آینده این تیم همانند پاس همدان شود و با سر دادن شعار حیا کن-رها کن، رسما از نتایج امیری دلسرد شدند و از مسئولین این تیم خواستند تا هدایت وحدت را به یک مربی دیگر بپسارند. از امید آسیانپور، سرمربی سابق فولاد یزد به عنوان گزینه ی بعدی نیمکت وحدت یزد نام برده می شود.

همچنین خبرگزاری ایرنا نوشت:عده ای از تماشاگران در پایان مسابقه با تجمع در کنار نرده های نزدیک رختکن تیم فوتبال یزد از نحوه بازی و تیمداری و همچنین نتایج ضعیف تیم فوتبال یزد اعتراض کردند.
تماشاگران یزدی همچنین در شعارهایی با بیان اینکه این استان یک منطقه مهم تولیدی و صنعتی در کشور محسوب شود اما صاحبان صنایع رغبتی برای همکاری در تقویت تیم های ورزشی ندارند، انتقاد کردند.
این عده همچنین ضمن قدردانی از نماینده مردم یزد و اشکذر در حمایت مادی و معنوی از تیم فوتبال یزد از سایر مسئولان استان خواستند تا نسبت به رفع مسائل و مشکلات این تیم اقدام کنند.
آنها بر جلوگیری از دچار شدن تیم فوتبال یزد به سرنوشت تیم تربیت که بخاطر مسائل مالی و فقدان حمایت جدی از فوتبال استان محو شد، از مسئولان خواستند با برنامه ریزی، هماهنگی و اقدام به موقع مانع از سقوط تیم فوتبال یزد شوند.
تیم فوتبال یزد تنها نماینده استان در لیگ آزادگان است که هم اکنون با 18 امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی مسابقات قرار دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار