کد خبر: ۲۲۸۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۶ 13 May 2016
به گزارش تابناک یزد، مجریان زن مصری علاقه‌ای به اجرای برنامه‌های متنوع از جمله خانوادگی، علمی و... ندارند. آن‌ها دوست دارند، مجری برنامه‌های سیاسی باشند. این قضیه تا جایی پیش رفته است که رسانه‌های مصری با چالش جدی در جذب زنان مصری برای اجرای برنامه‌ها با موضوعات متنوع روبه رو شده‌اند.
 
ترس عجیب مجریان زن مصری (!) 
 

به گزارش «تابناک باتو» رئیس شبکه النهار در این باره می‌گوید: مجریان زن مصری به اندازه لبنانی‌ها شجاع نیستند. از این روی، از اجرای برنامه‌های متنوع و چالشی سر باز می‌زنند.
 
ترس عجیب مجریان زن مصری (!) 
 

دکتر یاسر عبدالعزیز، کار‌شناس رسانه در گفت وگو با الیوم الجدید می‌گوید: هر رسانه‌ای نقاط ضعف و قوت بسیاری دارد. نقطه قوت رسانه‌های لبنان در مقایسه با رسانه‌های مصری در این است که روی برنامه‌های سرگرمی و متنوع تمرکز بیشتری دارند. اما رسانه‌های مصری فاقد این ویژگی هستند. از این روی، مجریان زن لبنانی می‌توانند با قدرت بیشتری از این دست برنامه‌ها را اجرا کنند.
 
ترس عجیب مجریان زن مصری (!) 

ابراهیم حموده، کار‌شناس دیگر رسانه، توانایی مجریان زن مصری را تنها در گویندگی خبر محدود می‌داند؛ امری که باعث شده تا اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع رسانه‌های مصری در سیطره مجریان زن لبنانی قرار بگیرند.
تابناک باتو/مترجم: سعیده ملایی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار