اختصاصی تابناک یزد:
بعد از زمزمه های حضورخواهر رییس جمهورپیشین ایران برای انتخابات مجلس ،زمزمه های حضور حمیده مروج همسر یزدی محمد رضا عارف بعنوان یکی از گزینه های احتمالی جناح اصلاح طلب شهر یزد در انتخابات پیش روی مجلس در اسفند ماه سال جاری شنیده می شود.
کد خبر: ۱۲۰۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۲ 30 October 2015

به گزارش تابناک یزد،با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، رایزنی های گسترده ای برای انتخاب کاندیدا برای حضور در بهارستان توسط جناح های مختلف در حال انجام است. تابناک یزد هر روز اخبار مختلفی از این رویداد مهم سیاسی منتشر خواهد کرد.


در این راستا گفته می شود حمیده مروج نیز به احتمال زیاد از حوزه یزد و اشکذر کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی می شود.این در حالی است که حضور همسر وی(محمد رضا عارف)از حوزه تهران برای انتخابات مجلس حتمی شده است.

این خبر در حالی منتشر می شود که یکی از نزدیکان به این کاندیدای احتمالی(حمیده مروج)حضور وی را تایید نشده دانسته و گفته است: تصمیمی برای حضور حمیده مروج در انتخابات نیست،هرچند همسر ایشان (عارف)حتما با برنامه ریزی منسجم وارد گود انتخابات می شود.

با این حال،چند وقت پیش کمپین دعوت از حمیده مروج همسر دکتر محمدرضا عارف برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس نیز در فیس بوک به راه افتاده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار