مسئول پیگیری پروژه‌های سفر ریاست جمهور به استان یزد:
مسئول پیگیری پروژه‌های سفر ریاست جمهور به استان یزد با اشاره به اینکه استان یزد برای اولین بار از مسئولیت وزارت نفت منتفع شد گفت: 40 میلیارد تومان اعتبار از سوی وزارت نفت به استان یزد تخصیص داده شد.
کد خبر: ۱۱۲۴۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۷ 04 September 2023

به گزارش خبرگزاری تابناک یزد، محمود ناطق  در دیدار استاندار، معاونین وی و مدیران استان با امام جمعه یزد با بیان اینکه در دور اول سفر رئیس جمهور به استان یزد 150 مصوبه برای استان یزد رقم خورد، اظهار کرد: این مصوبات با اعتباری بالغ بر 7 هزار و 672 میلیارد تومان بود و تعهد سازمان برنامه بودجه کشور بود که کمتر از دو سال 4 هزار و 800 میلیارد تومان اعتبار نقدی به استان تزریق و قبل از اتمام سال مالی 1400 - 1401 این اعتبار جذب شد.
وی افزود: احداث، بهبود و تکمیل 8 بیمارستان در سطح استان با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد تومان در حوزه درمان در دستور کار قرار گرفت.
مسئول پیگیری پروژه‌های سفر ریاست جمهور به استان یزد با اشاره به حوزه راه‌های استان عنوان کرد: 2 هزار و 445 میلیارد تومان به این حوزه اعتبار تعلق گرفت که هزار و 50 میلیارد تومان برای حوزه راه‌ها و شریان‌های اصلی استان بود.
ناطق ادامه داد: 385 میلیارد تومان در حوزه حمل و نقل ریلی اعتبار تخصیص داده شد.
وی با اشاره به احیای قنوات استان یزد تصریح کرد: صد میلیارد تومان برای قنوات استان یزد در نظر گرفته شد که بیش از 500 قنات در سطح استان با مشارکت مردم احیا، مرمت و لایروبی شد.
مسئول پیگیری پروژه‌های سفر ریاست جمهور به استان یزد با بیان اینکه استان یزد برای اولین بار از مسئولیت وزارت نفت منتفع شد، اظهار کرد: 40 میلیارد تومان اعتبار از سوی وزارت نفت به استان یزد تخصیص داده شد که تمام آن جذب و 300 میلیارد تومان در راستای گازرسانی به 85 روستای استان هزینه شد.
وی افزود: در مصوبات اول سفر رئیس جمهور اعتبارات لازم برای تکمیل کارخانه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان تخصیص داده شده بود که این اعتبارات نیز جذب شدند.
مسئول پیگیری پروژه‌های سفر ریاست جمهور به استان یزد ادامه داد: در دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان یزد 80 مصوبه با اعتباری بالغ بر 4 هزار و 399 میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفت و 19 تفاهم‌نامه بین وزارت‌خانه‌ها و استانداری یزد صورت گرفت که مهمترین آن تفاهم‎نامه سرمایه‌گذاری است.
ناطق افزود: 198 هزار میلیارد تومان برای 67 پروژه در تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شد که تاکنون 20 تفاهم‌نامه با اعتباری بالغ بر 147 میلیارد تومان امضا و به استان ابلاغ شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار