آیت الله ناصری:
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های استانی با جدیت و سرعت بیشتر انجام شود گفت: تسریع روند خدمت‌رسانی به مردم امید را در جامعه افزایش می‌دهد.
کد خبر: ۱۱۲۴۵۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۷ 04 September 2023

به گزارش خبرگزاری تابناک یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان در دیدار استاندار، معاونان و جمعی از مدیران استان با اشاره به اینکه اقدامات ارزشمند در کرامت انسانی اثرگذار است، اظهار کرد: سفارش امام حسین(ع) این است که در کارهای اثرگذار بر کرامت انسانی باید از یکدیگر پیشی گرفت و از غنایم و نعمت‌هایی که خداوند در اختیار شما قرار داده با کار و تلاش و به دور از تنبلی استفاده کنید.
وی افزود: این رهنمود امام حسین(ع) باید سرلوحه اقدامات مدیران استان باشد و در انجام و تکمیل پروژه‌های استانی با جدیت و سرعت بیشتر عمل کنند.
امام جمعه یزد با بیان اینکه تسریع در انجام امور استانی و مردمی باعث پیشرفت استان و ستایش مردم می‌شود، گفت: زمانی که برنامه‌های استانی و روند خدمت‌رسانی به مردم تسریع پیدا کند، هم مردم نتیجه اقدامات مدیران را می‌بینند و هم ناامیدی در میان جامعه کمتر می‌شود.
وی ادامه داد: مدیران استانی نباید در زمان اقدام منتظر تصمیمات دیگران باشند و با تشکیل گروه‌های فکری در هر اداره و سازمان و همت بلند می‌توان شرایط و محیطی را ایجاد کرد که نتیجه آن در زندگی آیندگان نیز موثر واقع شود.
آیت‌الله ناصری با بیان اینکه لازمه تشکیل گروه‌های فکری تفکر است، تصریح کرد: کار باید برای رضای خدا و خدمت برای مردم باشد و با بالا بردن قدرت تفکر و تعقل نگران آینده و نسل آینده دیگر نخواهیم بود، زیرا می‌دانیم این گروه سنی با تفکر و تعقل به راحتی ‌می‌توانند خوب را از بد تشخیص دهند و از انجام اقدامات نامتعارف در سطح جامعه بپرهیزند.
وی افزود: باید تفکر در میان مدیران، مردم و دانش‌آموزان تقویت شود و این مهم با تقویت پایگاه مدرسه و مسجد در سطح جامعه امکان‌پذیر است.
امام جمعه یزد بر اقدامات بیشتر فرهنگی در استان تاکید کرد و گفت: اقدامات فرهنگی به ویژه برای دانش‌آموزان و در زمانی که فضای مجازی در حال شکل دادن شخصیت دانش‌آموزان ما است، باید جدی‌تر گرفته شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اهمیت صنعت نساجی و پوشاک عنوان کرد: صنعت نساجی و پوشاک یک صنعت اشتغالزا و مهم است و نیاز است به این صنعت در استان بیش از گذشته اهمیت داده شود.
آیت‌الله ناصری در پایان بر تکمیل خط‌ ریلی راه‌آهن در استان یزد تاکید کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار