رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد گفت: پسماند خانگی شهر یزد با تعرفه سال قبل جمع آوری می‌شود و هیچ افزایشی در این حوزه رخ نداده است.
کد خبر: ۱۱۰۸۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸ 07 June 2023

 

به گزارش خبرگزاری تابناک یزد، چندی پیش خبری مبنی بر افزایش تعرفه پسماند خانگی در فضای مجازی یزد منتشر شده که موجب نارضایتی شهروندان در این خصوص شده است.

محمد رضا برزگر، رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد نیز در این باره با اشاره به خبر منتشر شده، اظهار کرد: امسال هیچ‌گونه افزایشی در تعرفه جمع آوری پسماند خانگی برای شهروندان یزدی اعمال نشده و خبر منتشر شده در این باره کذب است.

وی افزود: بر این اساس امسال هم جمع آوری پسماند منازل مسکونی با تعرفه نرخ ۱۴۰۱ انجام می‌شود و میزان افزایش امسال صفر درصد خواهد بود از شهروندان انتظار داریم اخبار صحیح مدیریت شهری را از رسانه های رسمی پیگیری کنند.

برزگر گفت: تعرفه تغییر کرده مربوط به جمع آوری پسماند مراکز خاص از جمله مراکز صنعتی، درمانی و پرزباله است که آن هم با درصد افزایش متفاوت بوده و سقف افزایش صورت گرفته ۵۰ درصد است.

رئیس پسماند شهرداری یزد در پایان خاطرنشان کرد: این افزایش به هیچ عنوان به تعرفه پسماند خانگی مرتبط نیست و زباله‌های خانگی که به صورت مستقیم به مردم مرتبط هستند با همان تعرفه سال قبل جمع آوری می‌شوند.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار