در راستای اجرای طرح نظارت بر واحدهای صنفی در شهرستان یزد، هشت نمایشگاه متخلف خودرو در این شهرستان شناسایی و پلمب شد.
کد خبر: ۱۱۰۷۰۰۷
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳ 25 May 2023

 

به گزارش خبرگزاری تابناک یزد، سرهنگ "رضا زارع ارنانی" رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان بیان داشت: به منظور اجرای طرح ارتقاء امنیت عمومی و پیشگیری از وقوع تخلفات صنفی، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی، با هماهنگی مقام قضائی، از ۲۳ نمایشگاه خودرو در شهرستان یزد بازدیدکردند.

وی با اشاره به پلمب هشت نمایشگاه خودرو متخلف در این طرح خاطرنشان کرد: در پایان این طرح، متصدیان واحد صنفی متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

گزارش دیگری به نقل از فرمانده انتظامی استان یزد حاکیست با تلاش مأموران پلیس شهرستان اشکذر، سارقان منزل با ۲۰ فقره سرقت دستگیر شدند.

سردار "عباسعلی بهدانی فرد" اظهار داشت: در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در شهر "مجومرد" شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان اشکذر قرار گرفت.

وی تاکید کرد: کارآگاهان پلیس با انجام تحقیقات گسترده پلیسی و تلاش های شبانه روزی موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه ای شدند و پس از اخذ مجوز قضائی آنها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: متهمان در بازجویی های انجام شده به ۲۰ فقره سرقت از منازل شهروندان اعتراف کردند، بسیاری از مالباختگان این پرونده شناسایی شده اند و در این خصوص پرونده تشکیل و متهمان به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: مردم باید ضمن جدی گرفتن توصیه های پلیس، در حفظ اموال خود کوشا باشند.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار