در حالی که روزنامه آفتاب یزد در سال ۹۷ انتقال آب به استان یزد را یک ضرورت و آرزوی دیرینه مردم استان اعلام کرده بود، اینک با تمام توان به بزرگ‌ترین پروژه تاریخ استان که انتقال آب خلیج فارس به یزد است حمله کرده است.
کد خبر: ۱۰۸۶۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲ 08 January 2023

روزنامه آفتاب یزد صبح امروز در تیتری با عنوان  « آقای رئیسی! مسئله ‌مهم استان یزد «آب» است نه «انتقال آب» با تمام توان به پروژه انتقال آب خلیج فارس به یزد که قرار است در سفر آخر هفته رئیس جمهور شروع به کار کند حمله کرده است؛ پروژه‌ای که اعتبار آن معادل با بودجه 150 سال یزد است و از آن می‌توان به عنوان بزگ‌ترین پروژه تاریخ یزد نام برد.

این در حالی است که همین روزنامه در سال 97 و زمان ریاست جمهوری حسن روحانی، در مطلبی با عنوان «اگر پیشگامان کویر مدعی انتقال آب به یزد است، پس کوثر و چادرملو و... این وسط چه کاره‌اند؟!» انتقال آب به استان یزد را آرزوی دیرینه مردم اعلام کرده و به ضرورت انتقال آب از کوهرنگ، کارون، خلیج فارس و یا دریای عمان اشاره کرده است.

این تناقض‌گویی عجیب از یک رسانه در ارتباط با یک موضوع آن هم در دو دولت نشان می‌دهد که برای برخی از جریان‌ها، مسائل مختلف حتی موضوعی که به صورت مستقیم به حیات و آینده مردم یک استان مرتبط است را صرفا وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف سیاسی خود می‌دانند.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار