یک بانوی خیر یزدی مقیم خارج از کشور با پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال زمینه آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد در استان را فراهم کرد.
کد خبر: ۱۰۷۵۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶ 06 November 2022

به گزارش تابناک یزد به نقل از روابط عمومی ستاد دیه استان، انسیه رکن الدینی خیر یزدی خارج از کشور طی تماس تلفنی با دفتر این ستاد و اعلام تمایل جهت کمک به آزادی یک زندانی، هزینه دومین مراسم سالگرد همسر خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد و با این اقدام در قالب پویش رضوان زمینه ساز آزادی یک محکوم مالی شد.

این نیکوکار تصمیم گرفت تا برای دومین سال متوالی هزینه مراسم سالگرد همسرم مرحوم ” علی رضا رمضانی ” را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دهد تا با این اقدام یک محکوم مالی از زندان آزاد شده و ثواب این کار خیر به روح وی برسد.

این بانوی نیکوکار سال گذشته نیز مبلغ ۱۰ میلیون تومان هزینه مراسم اولین سالگرد همسر خود را نیز به این امر خیر اختصاص داده بود.

پویش رضوان ویژه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به همت ستاد دیه استان یزد اجرا و نیکوکاران و مردم دار العباده میتوانند هزینه های مراسم های ختم ، سوم ، هفتم ، چهلم و سالگرد عزیزان خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص بدهند .

نیکوکاران و خیرین میتوانند کمک های نقدی خود را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به حساب های ستاد دیه استان یزد به شماره کارت مجازی ۳۲۳۱-۰۰۰۰-۶۰۷۰-۶۲۷۷ و شماره حساب ۰۱۰۸۸۸۸۸۸۸۰۰۲ بانک ملی ، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک و یا با شماره گیری کد دستوری #۱۱۳۳*۶۶۵۵* کمک های خود را به حساب ستاد دیه استان یزد واریز نمایند .

شماره تلفن ۳۶۲۹۸۲۰۰ روابط عمومی ستاد دیه استان یزد پاسخگوی سوالات عموم خیران و مردم نیکوکار پیش‌بینی شده است که می‌توانند اقدام کنند.

حدود ۷۰ زندانی غیر عمد در زندان های استان یزد بسر می برند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار