به دنبال آغاز دومین مرحله طرح بهینه سازی مصرف خانه به خانه، آموزش گسترده طرح بهینه‌سازی مصرف خانه به خانه در راستای اجرای راهکارهای کم هزینه بهینه سازی مصرف بخش خانگی به بسیجیان یزد انجام شد.
کد خبر: ۱۰۶۱۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲ 14 August 2022

این طرح پس از تفاهم این شرکت با بسیج استان در خصوص اجرای طرح بهینه سازی مصرف خانه به خانه، نکات، ملزومات و شیوه اجرای طرح مذکور، توسط پیمانکار این طرح برای بسیجیان تشریح شد.

تعویض پوشال، روغنکاری، تعویض تسمه، تعویض آب کولر و نصب سایه بان از جمله نکات آموزش داده شده و تنظیم دمای آسایش منزل، عدم استفاده از وسایل پر مصرف برقی در ساعات اوج بار، تعویض روشنایی‌های پرمصرف و لزوم تکمیل فرم نظرسنجی مشترکین، از دیگر موارد بیان شده برای بسیجیان یزدی بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای یزد، در مرحله نخست این طرح، شرکت برق منطقه‌ای یزد با همکاری دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری یزد و نمایندگان دفاتر تسهیل‌گری، طرح بهینه سازی مصرف انرژی خانه به خانه را در سه محله حسن‌آباد، پردیسان و صدرآباد اجرا کرد و در راستای توسعه طرح مذکور، آموزش راهکارهای بهینه سازی در ساختمان‌ها به گروه‌های جهادی بسیج انجام شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: بهینه‌سازی ، آموزش ، بسیج
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار