رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان اینکه تغییر تاریخ مصرف و تولید کالا‌ها جان مردم را به خطر انداخته است، خواستار ورود رئیس جمهور به این موضوع شد.
کد خبر: ۱۰۶۰۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷ 04 August 2022

 محمدرضا صباغیان در تذکری پیرامون کیفیت کالاها، تاکید کرد: مردم از یک طرف گران فروشی و کیفیت نامطلوب کالا‌ها را تحمل می‌کنند، اما تغییر تاریخ مصرف و تولید کالا‌ها بازی با جان مردم است و باید در این زمینه به رئیس جمهور تذکر دهید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در قالب تشکر و تذکر به دستگاه دیپلماسی کشور و سازمان انرژی اتمی، گفت: تشکر از بابت مواضع اصولی و مقاومت وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی در برابر زیاده خواهی‌های غرب به ویژه آمریکا تا امروز است که ان شاءالله نتیجه خواهد داد.


رئیس مجمع نمایندگان استان تصریح کرد: ما به همه تعهدات برجامی عمل کردیم، بیش از آن نه خدا و نه مردم راضی هستند و بدانید هرچه جلوی حکومت‌های قلدر و افراد زورگو کوتاه بیاییم گستاخ‌تر خواهند شد، محکم بایستید خداوند هم یاری خواهد کرد.


صباغیان ادامه داد: اگر همه جناح‌ها و گرو‌ها تدبیر می‌کردند که سیاست‌های جهانی تغییر کند، نمی‌توانستند، اما یک حرکت روسیه اوضاع را به نفع کشور‌های مظلوم از جمله ایران تغییر داد. باید به خداوند بزرگ تکیه و مشکلات داخلی و ضعف‌های خود را برطرف کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار