سرپرست بهزیستی یزد:
سرپرست بهزیستی استان یزد نگاه خالی از محبّت یا قصور در ارائه‌ی خدمات به جامعه‌ی هدف در بهزیستی را جایز ندانست.
کد خبر: ۱۰۵۱۴۹۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸ 19 June 2022

«رضا ابهت» در آیین تکریم و معارفه سرپرست مدیریت بهزیستی شهرستان یزد گفت: رسیدگی به امورات قشری بر عهده ما گذاشته شده است که خاص ترین بندگان خداوند هستند و جایگاه و منزلت والایی دارند.

وی با اشاره به شرح وظایف بهزیستی گفت: مجموعه ی بهزیستی کم بضاعت با شرح وظایف گسترده است و بهترین کارها با خیر جمعی در این سازمان انجام می شود.

ابهت جمعیت حدود ۳۰ هزار نفری معلولان تحت پوشش بهزیستی استان را یادآور شد و گفت: رسیدگی به امور مسکن، اشتغال، معیشت، آموزش و درمان این قشر بر عهده ی بهزیستی است.

«ابراهیم میرشمسیم رئیس پیشین مدیریت بهزیستی شهرستان یزد نیز به ارائه عملکرد این اداره پرداخت و گفت: ۱۰ مرکز جامع و میان د مدت اعتیاد و سرپناه شبانه در تحت مدیریت بهزیستی شهر یزد فعالیت می کنند.

وی با اشاره به فعالیت ۱۸ مرکز مثبت زندگی در سال های اخیر، گفت: ۷۰ مرکز مشاوره و ۱۱۰ موسسه خیریه انتفاعی و غیرانتفاعی تحت نظارت بهزیستی شهرستان یزد هستند.

میرشمسی راه اندازی واحد مددکاری اجتماعی به صورت متمرکز و همچنین بخش تخصصی توانبخشی و ژنتیک را با همکاری بخش غیردولتی در شهرستان یزد را از دیگر اقدامات بهزیستی شهرستان ذکر کرد.

وی راه اندازی بخش مشاوره حضوری را یادآور شد و گفت: هدایت و جذب صد درصدی تسهیلات اشتغال ویژه مددجویان طی دو سال متمادی، پوشش کامل غربالگری بینایی و شنوایی کودکان زیر ۶ سال در ایام کرونا، راه اندازی مجمع خیّرین و شورای مشارکت های شهرستان برای نخستین بار از دیگر اقدامات صورت گرفته در بهزیستی شهرستان یزد است.

«محمود آخوندزاده» سرپرست جدید مدیریت بهزیستی شهرستان یزد نیز طی سخنانی گفت: مناسب سازی شهری، اماکن عمومی و وسایل نقلیه عمومی درخواست به حق معلولین از مسئولین است که باید مورد توجّه قرار گیرد.

وی با اشاره به گسترش روزافزون آسیب های اجتماعی در یزد گفت: موقعیت استان و شهرستان به دلیل صنایع و کارخانجات، خشکسالی و مهاجرت؛ تلاقی فرهنگی ایجاد کرده که منجر به افزایش آسیب های اجتماعی شده است.

آیین تکریم و معارفه ی سرپرست مدیریت بهزیستی شهرستان یزد با حضور نمایندگان مؤسسات و تشکّل های غیردولتی، سرپرست و معاونین بهزیستی استان یزد و جمعی از کارکنان برگزار شد و طی آن «محمود آخوندزاده» به عنوان سرپرست جدید مدیریت بهزیستی شهرستان یزد معرفی و از زحمات «ابراهیم میرشمسی» رئیس پیشین این اداره قدردانی شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: بهزیستی ، سرپرست ، معارفه
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار