نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: کادرسازی برای آینده باید اولویت سپاه باشد و برای تحقق این مهم باید از هم اکنون نیروهای خلاق، متدین، مسئولیت پذیر و ایده پرداز تربیت شوند.
کد خبر: ۱۰۴۵۴۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۲ 18 May 2022

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، آیت الله محمدرضا ناصری پیش از ظهر امروز در جریان دیدار با فرمانده جدید سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به خاطراتی از زمان شکل گیری سپاه در استان یزد اظهار کرد: با اقداماتی که در سپاه یزد انجام شد، بسیار قوی در جبهه‌ها حاضر شدیم و هم در زمینه نظامی و هم تدارکاتی جایگاه موثری داشتیم.

وی با اشاره به اقدامات ابتکاری که توسط سپاه یزد در دوران دفاع مقدس انجام شد، افزود: نیروهای سپاهی و بسیجی یزد نیروهایی همراه، همدل، متدین، دلسوز و شجاع بودند و این روحیه اکنون نیز با وجود تفاوت‌های بسیار در شرایط امروز و دیروز، بر نیروهای سپاهی و بسیجی یزد حاکم است.

امام جمعه یزد گفت: آن زمان به رزمندگان یزدی می‌گفتم که این تفنگ همیشه در دست ما نیست و بعد از جنگ باید قلم به دست بگیرید و در سنگر علمی با دشمن مقابله کنید و اکنون بسیاری از رزمندگان آن دوران به افرادی نخبه و فرهیخته تبدیل شده اند.

ناصری یزدی تصریح کرد: به پاسداری نباید به عنوان یک شغل نگاه شود بلکه باید به عنوان یک وظیفه به آن نگاه کرد به همین دلیل نیروهای سپاهی باید از بین افرادی متدین، ولایتمدار و مسئولیت پذیر انتخاب شوند.

وی با تاکید بر این‌که باید برای آینده سپاه نیز کادرسازی شود، خاطرنشان کرد: باید افرادی که از نظر علمی، فنی و اعتقادی مفید هستند برای پاسداری از انقلاب اسلامی تربیت شوند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به این‌که سپاه در همه صحنه‌ها نیازمند ابتکار است، عنوان کرد: باید در تربیت نیروها و کادرسازی برای آینده، بحث خلاقیت، تفکر و تعقل مدنظر باشد تا در آینده نیروهایی خلاق و ایده پرداز در این مجموعه داشته باشیم.
فرامین هشتگانه رهبری سرلوحه برنامه هایم در سپاه یزد است.

منبع: فارس
برچسب ها: کادرسازی ، اولویت ، سپاه
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار