سردار جوکار:
نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یزد یک هزار دانش‌آموز شهید به انقلاب تقدیم کرد، گفت: شهدای دانش آموز الگوی ولایت‌مداری، بصیرت و ایستادگی هستند.
کد خبر: ۱۰۴۵۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷ 16 May 2022

«محمدصالح جوکار» در جمع اعضای هیئت انجمن اسلامی دانش‌آموزان استان یزد اظهار کرد: یزد مفتخر است که بیش از ۴ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده و امروز شهدای یزد برای تمام مردم استان افتخاری بزرگ هستند.

وی با اشاره به اینکه یک هزار نفر از شهدای والامقام یزد را دانش‌آموزان تشکیل می‌دادند افزود: استان یزد شهید ۱۲ ساله و ۱۴ ساله دارد و درس ایستادگی،‌ بصیرت و ولایت‌مداری به جامعه دادند.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهدای دانش‌آموز همانند دیگر شهدای انقلاب بصیرت بسیار بالایی داشتند، گفت: یکی از شهدای دانش‌آموز کشور شهید فهمیده بود که حضرت امام خمینی(ره) از ایشان به عنوان رهبر یاد کردند و این شهید والامقام با اقدام بزرگی که انجام داد،‌ به الگویی برای همه ما تبدیل شد و راه را به همه نشان داد.

جوکار با بیان اینکه در همین استان یزد و در شهرستان بهاباد کلاس درسی داشتیم که تعطیل شد و معلم به همراه همه دانش‌آموزان به جبهه رفتند خاطرنشان کرد: معلم آن شهید و تعدادی از دانش‌آموزان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به شهادت رسیدند.

وی با تاکید بر اینکه ما امروز جاماندگان شهدا هستیم، افزود: امروز وظیفه ما آن است که خدمت‌گزار مردم باشیم و برای عموم افراد جامعه به ویژه خانواده معظم شهدا تلاش کنیم.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم تصریح کرد: شهدا انقلاب را بیمه کردند و در این مسیر از جان خود گذشتند تا انقلاب در مسیر توسعه و پیشرفت با قدرت باقی بماند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: نماینده ، شهید ، رهبر ، انقلاب
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار