کد خبر: ۱۰۲۴۷۵۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۹ 26 January 2022

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شهر میراث جهانی یزد به عنوان رئیس کارگروه بین‌الملل و دیپلماسی شهری کمیته مدیران ارتباطات و امور بین‌الملل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران انتخاب شد.
بیست و نهمین نشست کمیته مدیران ارتباطات و امور بین‌الملل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، با حضور مدیران ارتباطات شهرداری‌های 20 کلانشهر کشور برگزار شد.
در این نشست، دکتر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران به عنوان رئیس کمیته مدیران ارتباطات و امور بین‌الملل مجمع کلانشهرهای ایران انتخاب شد.
همچنین در این مجمع، روسا و اعضای کارگروه‌های 6 گانه این کمیته شامل کارگروه‌های رسانه، شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا، بین‌الملل و دیپلماسی شهری، تبلیغات و برند شهری و کارگروه ارتباطات مردمی و افکارسنجی با رای 20 کلانشهر ایران انتخاب شدند.
بر این اساس، مهندس حامد سلطانی مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شهر میراث جهانی یزد با اکثریت آرای مدیران حاضر در این نشست به عنوان رئیس کارگروه بین‌الملل و دیپلماسی شهری کمیته مدیران ارتباطات و امور بین‌الملل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران انتخاب شد.
علاوه بر یزد که به عنوان رئیس کارگروه انتخاب شد، مدیران ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری‌های کرج، مشهد، اصفهان، کرمان، قزوین و بندرعباس هم عضو کارگروه بین‌الملل و دیپلماسی شهری کمیته مدیران ارتباطات و امور بین‌الملل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران هستند.
همچنین مهندس حامد سلطانی در این نشست به عنوان عضو کارگروه راهبردی و توسعه کمیته مدیران ارتباطات و امور بین‌الملل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران انتخاب شد.
علاوه بر این، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ارومیه به عنوان رئیس کارگروه رسانه، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم به عنوان رئیس کارگروه راهبردی و توسعه، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اراک به عنوان رئیس کارگروه شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز به عنوان رئیس کارگروه تبلغات و برند شهری و مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان به عنوان رئیس کارگروه ارتباطات مردمی و افکارسنجی انتخاب شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار