رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به بازدید معاون وزیر صمت از معادن یزد گفت: معدنکاران یزد چشم انتظار رخدادهای جدی در شورای عالی معادن هستند.
کد خبر: ۱۰۲۳۶۲۸
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳ 20 January 2022

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا علمدار یزدی پیش از ظهر پنجشنبه در بازدید معاون امور معدنی وزیر صمت از یکی از معادن بزرگ شهرستان مهریز اظهار داشت: پیشرفت در این معدن بزرگ به طور روزانه مشهود است و اطمینان داریم این معدن به زودی حرف‌های جدی در عرصه تولید خواهد داشت.

وی با اشاره به برنامه بازدید معاون وزیر از معادن بزرگ و کلیدی استان یزد و عضویت وی در شورای عالی معادن عنوان کرد: معدنکاران یزد چشم انتظار رخدادهای جدید در شورای عالی معادن هستند و امید داریم که موانع پیش روی معدنکاران و تشکل های مرتبط در این شورا رفع شود.

علمدار یزدی در بخش دیگری از سخنان خود صنعتگران، معدنکاران و بازرگانان یزدی را مثال زدنی دانست و گفت: هر کجا یزدی ها ورود کرده اند، آبادانی و پیشرفت رقم خورده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از یزد به عنوان بهشت سرمایه گذاری ایران یاد کرد و اظهار داشت: شاخص های بسیاری از جمله معافیت های مالیاتی، سرعت در صدور مجوزها، واگذاری اراضی شهرک های صنعتی و … از شاخص های مهم برند بهشت سرمایه گذاری ایران یاد کرد.

منبع: مهر
برچسب ها: معادن ، وزیر ، صنعت ، تولید
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار