tabnakostan

اعلام نتیجه نهایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه شمالی استان و ترکیب آرای علی اکبر بسطامی وسارا فلاحی بعنوان دو کاندید برتر این رقابتها در جای جای حوزه شمالی نشان داد که علیرغم تمامی پیش بینی های صورت گرفته وبرخلاف تصورات از نقش ایلات در نتیجه انتخابات ،اما مردم ایلام با دست رد به این شیوه واپسگرایانه نشان دادند که جلوتر از نخبگانشان در روند انتخابات نقش آفرینی می کنند.
نتایج قطعی انتخابات در شهرستان های فارس + تعداد آرا
نتایج قطعی انتخابات در شهرستان های استان فارس بعلاوه تعداد آرای نامزدها به شرح زیر اعلام می گردد.این خبر بروزرسانی می گردد.
اتمام شمارش آرا در کلیه‌ی حوزه‌های انتخابی استان همدان / اعلام اسامی نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم/ اصولگرایان پیشتاز هستند
مصطفی آزادبخت معاون سیاسی ـ. امنیتی استاندار همدان در جمع خبرنگاران آخرین اطلاعات پیرامون یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را نمایندگان منتخب مردم در مجلس یازدهم اعلام کرد.
حضورپرشور مردم قزوین در انتخابات
حضورپرشور مردم قزوین در انتخابات مجلس شورای اسلامی
شرکت پیرزن ۱۰۳ ساله بافقی تا بانوی ۹۵ ساله میبدی با فرغون در انتخابات
حماسه آفرینی مردم استان یزد روز جمعه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با جلوه‌ها و حاشیه های جالبی همراه بود.
معرفی نمایندگان مجلس یازدهم؛
نتایج رسمی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان هرمزگان
کار شمارش آراء در حوزه‌های کوچک تر و روستاهای استان های مختلف کشور از ساعاتی پیش آغاز شده و حتی نتایج اولیه و در برخی موارد غیر رسمی هم در رسانه ها و شبکه‌های اجتماعی از نتیجه آراء مردم اعلام شده به همین منظور در این گزارش به صورت لحظه به لحظه نتایج انتخابات در حوزه‌های مختلف بروز رسانی و اطلاع رسانی خواهد شد...
مشارکت 70 درصدی کهگیلویه و بویراحمد ها در انتخابات/ سه نماینده استان را مردم معرفی کردند
تابناک کهگیلویه و بویراحمد در ادامه آماری را منتشر خواهد کرد که از طرف این صندوق ها به فرمانداری ها اعلام شده است و منابع اصلی این اخبار غیر رسمی است .
معرفی نمایندگان مجلس یازدهم؛
نتایج رسمی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان کرمان
کار شمارش آراء در حوزه‌های کوچک تر و روستاهای استان های مختلف کشور از ساعاتی پیش آغاز شده و حتی نتایج اولیه و در برخی موارد غیر رسمی هم در رسانه ها و شبکه‌های اجتماعی از نتیجه آراء مردم اعلام شده به همین منظور در این گزارش به صورت لحظه به لحظه نتایج انتخابات در حوزه‌های مختلف بروز رسانی و اطلاع رسانی خواهد شد...
رئیس ستاد انتخابات استان البرز:
علی حدادی نماینده حوزه ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس یازدهم شد+سوابق
رئیس ستاد انتخابات البرز گفت:نتیجه شمارش آرای مردم در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد مشخص و در این حوزه علی حدادی به عنوان نماینده مردم معرفی شد.
نتایج نهایی  انتخابات حوزه های انتخابیه استان ایلام
همزمان با اعلام پایان رسمی فرآیند رای گیری در شعب اخد رای ،کار شمارش آرا در شعبه های اخذ رای آغاز وتا این لحظه تکلیف انتخابات در هر دو حوزه شمال وجنوب استان تاحدودی روشن شده است .
انگشتم را رنگی می کنم ،به عشق وطن!
اینجا ایلام ،صدای همدلی برای اعتلای این سرزمین همچنان بلند است ،انگشتان رنگینشان نشانگر عزمی همچون کوه برای ساختن ایرانی آباد و آزاد است . اینجا دیار خوبی ها ورشادت همه به صف شده اند تا ردی از خط ونشان ها ی بدخواهان این سرزمین برجای نماند!
فارس آماده مقابله با کرونا می شود | بیماران سرطانی و تنفسی بیشتر مراقب باشند | مترو شیراز ضدعفونی شد
با تأیید ورود ویروس کرونا به کشور استان فارس آماده مقابله مقابله با این ویروس می شود.سالمندان،بیماران تنفسی و بیماران سرطانی و کسانی که نقص در سیستم ایمنی دارند بیشتر در معرض خطرند.سایر شهروندان نیز موارد بهداشتی را جهت پیشگیری رعایت نمایند.
برخلاف گفته ستاد انتخابات فارس اثر انگشت در شعب اخذ می شود
رئیس ستاد انتخابات فارس در حالی از اجباری نبودن درج اثر انگشت با استامپ در شعب اخذ رأی فارس می گوید که مشاهدات و گزارشات دریافتی تابناک فارس نشان می دهد تا این ساعت دریافت اثر انگشت در شعب استان فارس اتفاق می افتد.
شایسته سالاری و برنامه محوری در محاق /نقش  پررنگ نوازندگان ،مطرب های خیابانی و ایل تباران در انتخابات اخیر
با بررسی اجمالی وضعیت انتخابات جاری خصوصا در حوزه تبلیغات وشیوه عمل ستادهای انتخاباتی وبکارگیری ابزارها ،باید این انتخابات را متفاوت ترین ودر عین حال عجیب ترین انتخابات نامید ،قطعا نتیجه این انتخابات هم همه مردم ،رسانه ها ونخبگان را غافلگیر خواهد کرد.
آیا کرونا به قزوین رسید؟!
مسئول روابط عمومی بیمارستان بوعلی قزوین در گفت و گو با خبرنگار تابناک قزوین در پی شایعه ورود کرونا به قزوین و قرنطینه شدن بیمارستان بوعلی گفت:صبح امروز 2 فرد مشکوک در بیمارستان بستری بوعلی بستری شده‌اند و در حال حاضر مشغول آزمایشات برای پی‌بردن به بیماری هستیم ولی هنوز اینکه آیا به ویروس کرونا آلوده شده‌اند قطعی نیست و باید منتظر جواب آزمایشات باشیم.
انتخابات در فارس بی معنیست!!! | مجلس در رأس امور نیست | صدای رد صلاحیتی ها در آمد
پس از رد صلاحیت نمایندگان کنونی شیراز در مجلس برای انتخابات مجلس یازدهم حالا صدای 2 تن از آن ها درآمده است.یکی کل انتخابات را زیر سوال می برد و دیگری می گوید مجلس دیگر جایگاهی ندارد.
همه لیست‌های انتخاباتی استان فارس
لیست های انتخاباتی منتشر شده فارس شامل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جمعیت گام دوم با گرایش اصولگرایی و ائتلاف ندای ملت و مردم سالاری با گرایش اصلاح طلبی است.
وحدت وانسجام ملی زیر پای خودسرها!
چرا باید در کشوری که از هر سو در معرض تهاجم قرار دارد ،دشمن گلویش را فشرده و از هر نیرنگی برای به زانو در آوردن آن بهره گیری می کند ،کسی به فکر وحدت وانسجام وملی نیست ،چرا برای این عده امنیت ملی کشور در اولویت چندم قرار دارد ؟!چرا باید با به رسیمت شناختن رفتارهای اولیگارشی ،عملا قانون وساختارها را در معرض نابودی قرار داد؟
پیگیری تابناک نتیجه داد؛
احضار پیمانکار و رئیس اداره‌ راه گرمی/عتباتی:اغماض نمی‌کنیم
با دستور رییس‌کل دادگستری استان اردبیل، پیمانکار و رئیس اداره راه گرمی در خصوص وضعیت بزرگراه تازه افتتاح شده گرمی‌–‌امیرکندی به حوزه قضایی ارشق احضار شدند.
کباب کاندیداها را بخورید، اما با رای ندادن به آنها کبابشان کنید!
مردمی که سرنوشت وامید واینده اشان را به افرادی گره بسته اند که قرار است چهار سال به وکالت از آنان دردها و رنج هایشان را فریاد کنند ،اما همین افراد ،با پای گذاشتن بر عزت نفس موکلانشان درد ورنج هایشان را فرصتی برای سوء استفاده وبالارفتن از گرده اشان قرار داده اند .
تحلیلی بر وضعیت اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو !
بررسی وضعیت حاکم بر عرصه رقابتها نشان می دهد در  بسیاری از حوزه ها در کنار مشارکت ،رقابت هم به سمت سوی آشکار شدن حرکت می کند ،رییس جمهور روحانی نیز در سخنان روز گذشته به این موضوع اشاره ای داشتند .  با این حال وضعیت برخی چهره های اصلاح طلب حاضر در میدان متفاوت است.
توهین های عجیب دو نامزد انتخاباتی کهگیلویه به هم / سرنوشت چهار شهرستان در گرو انتقام / ماجرای بهبهان چیست؟ + فیلم
فضای انتخاباتی در حوزه چهار شهرستان ، کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده متاثر از حساسیت بسیار بالای دو دوست قدیمی است که اکنون در قامت دو رقیب جدی که گاها به نظر می رسد کارشان از رقابت انتخاباتی گذشته و به تسویه حساب شخصی و انتقام گیری رسیده اند!
در بامداد امروز یکشنبه
ترس از زلزله در اردبیل ۲۷ نفر را روانه بیمارستان کرد
پس از وقوع زلزله بامداد یکشنبه ۲۷ نفر ر اردبیل به خاطر هراس و استرس ناشی از زلزله به بیمارستان مراجعه کرده و تحت معاینه و مراقبت‌ قرار گرفتند.
مردم ! به این افراد رای ندهید
به کسانی رای ندهیم که از همکنون ستادهای انتخابی اشان در قرق پیمانکاران بزرگ قرار گرفته است ،مردم ما دقت نمایند که بهترین معیار برای تشخیص کاندیدای معامله گر ورانت باز از کاندیدای صادق و پاک دست ،اطرافیان وگردانندگان ستادهایشان است !
خدمت یا خیانت ؟
بجای حمایت از چایکاران ، خرید بی رویه چای از هند ادامه دارد!؟
بهتر نیست بجای وارد کردن حدود 54 میلیون تن از هند ، راهکار مناسبی برای برای تشویق و حمایت چایکاران داخلی در اختیار چایکاران کشور عزیزمان قرار دهیم و از خروج بی رویه ارز در این شرایط نامناسب اقتصادی جلو گیری کنیم .
بررسی محتوای معرفی نامه نامزد انتخاباتی؛
کسی که توانایی تدوین معرفی نامه خود را ندارد چگونه می‌تواند قانون تصویب کند
به گزارش تابناک سمنان: با مرور معرفی نامه یکی از کاندیدا‌های حوزه انتخابی سمنان، مهدیشهر، سرخه به نکات جالب توجهی دست یافتیم که نشان دهنده فاصله‌ی زیادد نامزد نمایندگی مجلس با انتظارات مردم می‌باشد.
بی وزنی سیاسی در انتخابات بویراحمد و دنا
این روزها بیشتر اخبار و تحلیل رسانه ها پیرامون موضوع مهم سیاسی و اجتماعی روز یعنی انتخابات است . در کهگیلویه و بویراحمد هم همین موضوع به شدت فضای جامعه را تحت تاثیر گذاشته است.
باید در میان تایید صلاحیت ها همه سلایق و جریان های فکری حضور داشته باشند/ناکارآمدی ها گاه مردم را به انتخاب نکردن و مشارکت پایین ترغیب می کند
مسوول خبرگزاری تابناک ایلام در این میزگرد در مورد موضوع هایی چون تاثیر قبلیه سالاری بر انتخابات استان ایلام، لزوم تقویت عامیانه نقش تحزب در انتخابات، لزوم مشارکت همه سلایق فکری، آگاهی بخشی عمومی و جریان سازی فکری توسط رسانه ها، تشریح دقیق وظایف قانونی یک نماینده مجلس برای مردم از سوی رسانه ها به مباحثه پرداخت.
انتخابات عشیره ای ، مجلس ایلیاتی
افرادی با نام و نشان نخبه سیاسی علمی که از دسترنج ، سختکوشی و تحمل و بردباری پیاده نظام احزاب و به ویژه دوستان اصلاح طلب بهره برده اند و امروز نمایان شده که تنهاموج سواری کرده اند و به درست یا نادرست به نام و نشان و جاه و مقامی رسیده اند ؛ حق ندارند از این جایگاه برای کوبیدن بر طبل فرسوده و رو به زوال تعصبات قومی و قبیله ای برای رویدادی که بنیانش بر دموکراسی و آزاد اندیشی و به گزینی گذاشته شده ، بکوبند و همه ی ما را ناامید کنند . 
فیلم / انتقاد شدیداللحن عضو شورای شهر رشت از نوبخت و استاندار گیلان؛ سفر محمدباقر نوبخت به گیلان فقط یک شو است! / استانداری از اداره یک نانوایی عاجز است
تابناک ویدئویی از انتقاد شدیداللحن بهراد ذاکری؛ عضو شورای شهر رشت از نحوه عملکرد مسئولان دولتی در پی بارش برف سنگین در استان گیلان را منتشر کرد. این عضو شورای شهر رشت می گوید: * سفر محمدباقر نوبخت به گیلان فقط یک شوی تبلیغات است. * استانداری از اداره یک نانوایی عاجز است. * مردم هر روز دارند به ما ناسزا می‌گویند، خب حق هم دارند، چرا که ما بی عرضه‌ایم.
حمایت شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان از جلال میرزایی :تضادها وپارادوکس ها!
رفتار اخیر اصلاح طلبان ایلام که به صورت؛دودستگی ،عدم انسجام جریانی ،پارادوکس در رفتار ،تسلیم آسان افکار ایل تبارانه و عدم تحمل انتقادات با وجود پیروی از شعار زنده باد مخالف من !!در صحنه انتخابات اخیر تبلور یافته است ،نشان داد که با وجود شعار های پر طمطرق روشنفکرانه ،استان ایلام نمی تواند به همین راحتی در معادلات سیاسی ،رفتارهای سنتی را نادیده بگیرد .
رجز خوانی دقیقه نودی نماینده رشت؛
تا آخرین نفس برای عزل مدیران فسیلی می جنگم / مدیریت استان مدرسه پیرمردهاست
تابناک / نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از نحوه ی مدیریت بحران برف چند روز اخیر گیلان گفت: از بدو ورودم به عنوان خادم مردم به مجلس شورای اسلامی برای تعویض مدیران پیر گیلان تلاش کردم اما زد و بندهای پشت پرده برخی همکاران بی انصاف من نگذاشت تا این خانه تکانی مدیریتی انجام شود.
با تایید شورای نگهبان :
اسامی نهایی نماینده های مازندران در انتخابات مجلس شورای اسلامی
برای مازندران همچون دوره گذشته 12 نماینده در نظر گرفته شده است . استان مازندران دارای ۹ حوزه انتخابیه و ۱۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که نمایندگان آن باید توسط حدود ۲ میلیون و ۴۳۲ هزار مازندرانی واجد شرایط رای دهی انتخاب شوند.
انتخابات بقالی نیست / باج گیری از نامزدهای  انتخابات ایلام / دستگاه های نظارتی ورود کنند
در حالیکه که کمتر از چهار روز به آغاز رسمی تبلیغات رسمی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده است ،برخلاف سالهای قبل  پیدا شدن سروکله یک شرکت تبلیغاتی در برخی شهرستانها پیدا شده است .
تاملی بر سخنان مدیر کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد
شهرداری که برای جان شهروندان ارزش قائل نیست! / تفاوت معنادار در مسئولیت پذیری دو شهردار+ فیلم
البته مدیر کل استاندارد از شهرداری یاسوج هم به عنوان شهردار مسئولیت پذیر در این خصوص یاد کرد تا مشخص شود که تفاوت در مسئولیت پذیری دو شهردار تا چه اندازه می تواند فاحش باشد!
روایت برزو کلانتری از انقلاب 57 در کرج
روزی که افسران ارتش اسلحه هایشان را زمین گذاشتند/ وقتی مردم شهربانی کرج را در شب 21 بهمن به کمیته انقلاب تبدیل کردند
آنچه می خوانید گزارشی از روایت یک انقلابی کرجی درباره تبدیل شهربانی کرج به کمیته انقلاب در شب 21 بهمن است که همزمان با انقلاب 57 رقم خورد تا امروز شاهد 41 سالگی انقلاب باشیم.
روایت تخریب آسفالت بزرگراه پس از یک ماه افتتاح!
گزارش یک فاجعه در اردبیل/مدعی العموم کجاست؟
آنچه که در این زمینه مهم است، ضرورت دستور توقف لکه گیری و بررسی فوری عامل تخریب آسفالت بزرگراه است؛ هرگونه چشم بستن بر این رسوایی و سکوت در برابر لاپوشانی آن...
رئیس سازمان پزشک قانونی کشور در یاسوج مطرح کرد:
با وجود 5 هزار نقطه حادثه خیز تلاش برای کاهش تصادفات موفق نیست / چرا اجساد حادثه دنا به شیراز منتقل می شدند؟ / چالشی به نام سقط جنین در کشور
رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در سفری که به استان کهگیلویه و بویراحمد داشت در جمع خبرنگاران حاضر شد و به برخی سوالات مرح شده پاسخ داد.
جلال میرزایی در لیست اصلاح طلبان تهران ؟! سرانجام چه خواهد شد؟
انتشار لیست منتسب به اصلاح طلبان تهران با حمایت ومحوریت خاتمی وروحانی وبه سرلیستی مجید انصاری از سوی خبرگزاری های کشور ،نشان داد که اصلاح طلبان مرکز نشین که از نزدیک در جریان فعالیت ها وتفکر اصلاحی نماینده ایلام قرار دارند ،قبل از ما ایلامی ها به  درک درستی از  وزن وجایگاه این چهره اصلاح طلب ایلامی دست یافته اند .
وزارت راه چنین طرحی را در لیست مطالعات خود ندارد!
طرح مطالعات راه‌آهن اردبیل-پارساباد از ادعا تا واقعیت+سند
با وجود اعلام اتمام فاز اول مطالعات پروژه راه آهن اردبیل- پارساباد از سوی استاندار، وزارت راه و شهرسازی چنین طرحی را در لیست طرح های مطالعاتی تعریف نکرده است!